З ІСТОРІЇ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ
online виставки, історичні документи, література

Online виставка до 100-річчя державної служби в Україні 

Online виставка «100-річчя державної служби в Україні» присвячена висвітленню подій інституційного становлення державної служби,
що була започаткована в добу національно-визвольних звершень 1917-1921 років.

Online виставка «Репресовані міністри Української революції 1917-1921 роки 

У виставці Ви знайдете унікальні архівні документи, що розповідають про історії та долі міністрів та їх родин
під час подій Української революції 1917-1921 років

Документальна виставка«Державна служба в Україні. Історичні паралелі»

З нагоди свята Державна архівна служба України спільно з Національним агентством з питань державної служби запрошує до перегляду онлайн експозицію архівних документів з історії становлення інституту державної служби в Україні, які зберігаються в центральних державних архівних установах.

Історія державної служби в п’яти томах

Академічне видання є першим в українській історіографії узагальненням у цілісному дослідженні численних праць, присвячених державотворчому процесу, політико-адміністративному устрою, організації державної служби в Україні. Проаналізовано системи управління та діяльність державних чиновників у різні історичні епохи у складі різних імперій за весь період існування державності, починаючи від Київської Русі, Галицько-Волинської держави, Великого князівства Литовського, Речі Посполитої, Війська Запорізького, УНР, Української Держави, управління на українських землях у складі Російської та Австро-Угорської імперій, королівської Румунії, державного управління УРСР, і, насамкінець, державної служби в незалежній Україні.

Науково-документальна збірка до 90-річчя запровадження державної служби в Україні

Збірка вміщує наукові статті про перший вітчизняний досвід інституціоналізації державної служби за часів гетьманату Павла Скоропадського та унікальні документальні матеріали тих часів, які власне й встановлювали основні елементи державної служби в Україні. Буде корисною державним службовцям, експертам, що працюють у сфері публічної адміністрації, науковцям, а також усім, небайдужим до власної історії.